23.06.2005 - Zakończenie roku przedszkolnego

Jak co roku w dniu 23.06.2005r uroczyście pożegnaliśmy dzieci 6-letnie,  które od września rozpoczną naukę w szkole. W ogrodzie przedszkolnym nasi absolwenci zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne w formie wierszy, piosenek i tańców. Na pamiątkę pobytu w naszym przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i książeczki.

20.06.2005 - Zabawy w basenie

Piękny zmodernizowany ogród przedszkolny i basen w ogrodzie to atrakcje letnich zabaw w przedszkolu. W dniu 20.06.2005r dzieci z wypiekami na twarzy po raz pierwszy mogły pluskać się w basenie. Był to bardzo wesoły i radosny dzień.

16.06.2005 - Spartakiada Przedszkolaka

W dniu 16.06.2005r  przedszkole nasze odniosło wielki sukces. Zajęliśmy I miejsce w Turnieju Sportowym o Puchar Burmistrza Strzegomia. W turnieju udział wzięły trzy przedszkola ze Strzegomia, przedszkole ze Stanowic i z Jaroszowa. W turnieju rozegrano sześć konkurencji sportowych. Pan Burmistrz Lech Markiewicz udekorował wszystkich zawodników "złotymi medalami" oraz obdarował słodyczami.

01.06.2005 - Festyn rodzinny

W dniu 01.06.2005r w naszym ogródku odbył się "Festyn rodzinny". Świętowały całe rodziny. Nie zabrakło także zaproszonych gości. Przedszkole nasze odwiedził Pan Burmistrz Lech Markiewicz, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Sitarz, Pani Sekretarz Sabina Cebula, Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Urszula Podsiadły-Szubert oraz Pani Genowefa Czyczerska dyrektor BOSS-u. Goście   obdarowali   dzieci   słodkimi   upominkami.   Była   wesoła   zabawa   przy   muzyce  zespołu, pieczenie kiełbasek, rodzice ze swoimi pociechami brali udział w zabawach, grach i konkursach. Główną atrakcją festynu był pokaz motorów (chopperów). Panowała radosna rodzinna atmosfera.